אני2.jpeg

כמה מילים על עצמי

 

אני זוכרת שהיה רגע כזה שרציתי לדעת מה יהיה טוב עבורי בלי קשר לנסיבות שסביבי. זה הגיע דווקא בזמן שהנסיבות בחוץ היו טובות, ועדיין בפנים משהו לא הרגיש שלם. אני זוכרת שהקול הזה היה מאוד ברור - אני רוצה לדעת איך יהיה לי טוב. ומאז הדברים התגלגלו מעצמם. נתקלתי בספרים, באנשים, בעולמות חדשים. אלה עולמות בהם פתאום הרגשתי מובנת. גיליתי רעיונות והשקפות שהתאימו למה שהרגשתי בפנים במהלך החיים, ופתאום קבלו מקום ולגיטימציה. 

 

 

ב-2004 התחלתי ללמוד ולתרגל יוגה ומדיטציה (ויפאסנה, דהרמה, בודהיזם). 

הרקע הלימודי הפורמלי שלי כולל:

- איורוודה (רפואה הודית מסורתית). 

- תואר ראשון בלימודי הודו (שכלל הרבה בודהיזם)

- הוראת ויג'ננה יוגה (לימודים תלת-שנתיים בוינגייט)

- רייקי שלב 1 + 2

- דברים נוספים, קצת פחות קשורים כגון תעודת הוראה לבית ספר יסודי, והרבה קורסים מקצועיים בתחום המיחשוב (אני בוגרת ממר"ם, ועבדתי בתחום שנים רבות). 

הרקע הלא פורמלי שלי כולל שנים של העמקה בלימוד הדהרמה, התנדבות בתחום, הנחיה של אסירים משוחררים במסגרת פרוייקט של מדיטציה בבתי כלא, הנחיית קבוצת תרגול במרכז הפסיכולוגי של שער הנגב, הנחיית קבוצות תרגול באופן עצמאי, קיום מפגשים אישיים הכוללים יוגה ומדיטציה, השתתפות בתוכניות עומק למתרגלים ותיקים ועוד. 

לצד כל אלו, במהלך השנים החל לנבוע ממני ההילינג מעצמו - ידי בקשו להיות מונחות במקומות שונים ולחזק את איכות החיים באופן עמוק ורך. 

עם הזמן ראיתי שאיפשור ריפוי זה יכול להתבצע גם מרחוק, וכי איתו עולים מסרים מהגוף-נפש של מי שהדבר הזה מכוון אליו. מסרים המאירים מקומות מסויימים ומציעים דרכים לפגוש אותם, לרכך ולמוסס אותם, ולאפשר זרימה גם דרכם. 


 

אני מציעה להאיר לך את דרכך שלך. היא מגיעה ממך ואנחנו נוכל לאפשר לה להגביר מעט את הקול ולהגביר את תשומת הלב כדי להבחין בה.  

אני מציעה להיות שם ולתמוך בדרך שלך להתחברות אל זרם החיים כפי שהוא נובע ממך. 

אני מציעה לסייע לפנות מחסומים שעומדים בדרך, באופן עמוק או באופן זמני, כך שהבהירות תגדל ומתוכה התנועה הטבעית וממלאת הלב תגיע. 

אני עושה זאת באמצעות 

מפגשים אישיים בהם אנחה ואלמד מדיטציה קשובה, ננוע מעט בדרך היוגה ונלמד מהגוף וגם יהיה זמן להילינג ומסרים. 

מפגשים אישיים מרחוק בהם נתרגל ביחד אנחה ואלמד מדיטציה ואאפשר הילינג ומסרים. 

אפשור הילינג מרחוק ללא תלות בזמן משותף, בסיומו אשלח לך את מה שהתרחש ואת המסרים שעלו (כעמוד או שניים). 

מפגשי דהרמה קבוצתיים המתקיימים אונליין.

בנוסף, תמיד אפשר לארגן קבוצה ולהזמין אותי. זה יכול להיות מפגש חד פעמי או מספר מפגשים.  

ליצירת קשר

פייסבוק

מייל 

אתר

טלפון - 052-3740571 (אפשר להתקשר או לשלוח הודעה / וואטסאפ)

Slide1גדול.jpg